Centrum Przewodnickie TST

Centrum Przewodnickie TST

Centrum Przewodnickie TST
Centrum Przewodnickie TST
Bankowa 14/16
87-100 Toruń
Tel.: 56 621 02 32
biuro [at] przewodnik.torun.pl
Description: 

Centrum Przewodnickie TST tworzy grupa licencjonowanych przewodników działających w ramach Toruńskiego Serwisu Turystycznego.

Jesteśmy zawodowymi i doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i światowej klasy zabytki Torunia, opowiedzą o bogatej historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.

Jako uprawniony Organizator Turystyki (nr rej. 247 Marszałka woj. kujawsko-pomorskiego) proponujemy zwiedzanie:

  • od standardowego kilkugodzinnego w językach polskim i obcych
  • poprzez kilkadziesiąt propozycji tras zwiedzania (tematycznych, interaktywnych, fabularyzowanych w historycznych strojach stylizowanych, objazdowych, dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, pielgrzymów, turystów indywidualnych i in.)
  • po jedno- i kilkudniowe kompleksowe pobyty w Toruniu i okolicach z noclegiem, wyżywieniem, atrakcjami miasta i in.

Dlaczego my?

  • Jesteśmy nie tylko biurem przewodnickim, ale zarejestrowanym Organizatorem Turystyki, który za cel stawia sobie, obok promocji Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego, oferowanie turystom szerokiej gamy usług i możliwości turystycznych skierowanych do różnych odbiorców.
  • Grupujemy wyłącznie fachowców i pasjonatów - przewodników, którzy posiadają nie tylko licencję-uprawnienia zawodowe, ale przede wszystkim wykazują się najwyższymi kompetencjami i kwalifikacjami. Nasi przewodnicy to osoby z wysoką kulturą osobistą i pełnym zaangażowaniem w to, co robią - nie współpracujemy z osobami, które przewodnictwem zajmują się tylko dorywczo.
  • Chcemy zaoferować Państwu ciekawe i interesujące programy wycieczkowe, przygotowane przez doświadczonych przewodników toruńskich, w przystępnej cenie oraz szerokiej gamie możliwości.

Centrum Przewodnickie TST
www.przewodnik.torun.pl
biuroatprzewodnik [dot] torun [dot] pl
Toruń,  Stare Miasto ul. Bankowa 14/16/16
tel. 56 62 10 232
Organizator turystyki nr rej. 247 marszałka woj. kujawsko-pomorskiego
NIP: 8791221083, REGON: 341525477

Map: