Konkurs - Tropiciele toruńskich tajemnic

Konkurs - Tropiciele toruńskich tajemnic

 

15 pażdziernika zakończyliśmy konkurs "Tropiciele Toruńskich Tajemnic", polegający na odkrywaniu zagadek toruńskiej Starówki. Prawidłowe odpowiedzi na pytania to: 1) melonika i parasola, 2) Rygi, 3) Muzeum Toruńskiego Piernika, 4) Kota w Butach, 5) Katarzynka, 6) wieży katedry śś. Janów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział we wspólnej zabawie. Poniżej publikujemy listę wylosowanych laureatów, którzy w nagrodę otrzymają zestawy klocków LEGO. Nagrody wyślemy pocztą. 

Bogna Buda, Wolsztyn
Antoni Łuszczyński, Częstochowa
Elżbieta Krzysztoń, Wrocław
Wojciech Lesiński, Warszawa
Sandra Jaks, Gnieżdżewo
Maciek Skruch, Mogilany
Tymoteusz Sibirski, Głuszyca Łomnica
Olgierd Budzik, Rzeszów
Stanisław Paul, Warszawa

 

Magda Mamos, Łódź
Hieronim Fabiński, Gdańsk
Jagoda Kubicka, Żnin
Pola Dziob, Wrocław
Helena Morawek, Kwidzyn
Mikołaj Piotrowski, Toruń
Maciek Kobierski, Warszawa
Piotr Malcharek, Piekary Śląskie
Tomasz Grajcarek, Bielsko Biała
Mateusz Kawarski, Kalety

 

Igor Markiton, Katowice
Aleksandra Adamska, Włocławek
Adam Jachnik, Wiry
Liwia Jaszewska, Kościerzyna
Kinga Paleczek, Nadarzyn
Piotr Dudkiewicz, Brzoza
Tytus Pawlak, Wrocław
Franciszek Żuławski, Kowalewo Pomorskie
Michał Pawłowski, Mrągowo
Julia Musioł, Katowice

 

Wiktoria Szot, Maków
Maria Kamińska, Wieluń
Wojciech Feret, Strzelce Opolskie
Stanisław Sowa, Tanowo
Rafał Kurek, Mała Wieś
Mateusz Popiołkiewicz, Kamieniec
Aleksander Bogumił, Poznań
Konrad Tkaczyk, Stargard
Dawid Fidala, Toruń
Jakub Chudziński, Łomża

 

Gabriela Matyjasik, Brzeczcze
Hanna Gronek, Karczew
Julia Becker, Henryków-Urocze
Teodor Nguyen, Warszawa
Dobrawa Tomczyk, Koszalin
Emilia Chabowska, Bydgoszcz
Tomasz Pilarski, Częstochowa
Michał Han, Szczecin
Emila Mól, Kraków Marek Księżopolski, Bytom
Stefan Szcześniak, Gniezno

 

Gaja Springer, Sulechów
Zuzanna Laskowska, Kraków
Milenka Lesnan, Rumia
Emilia Gromadzińska, Witkowo
Mateusz Kin, Luboń
Franciszek Sękowski, Wejherowo
Lilia Kalinowska, Ełk
Łukasz Szymański, Ostrzeszów
Natalia Kopiec, Toruń
Kajetan Kułakowski, Brwinów

 

Kornelia Kamień, Tczew
Agnieszka Frąckiewicz, Łódź
Helenka Nowak, Wrocław
Jakub Głowala, Szczecin
Maria Katafiasz, Bydgoszcz
Alicja Dyrka, Oleśnica
Jan Pieńczewski, Chełmża
Kajetan Dziółko, Stalowa Wola
Zuzanna Guzowska, Iława
Kinga Filip, Olsztyn

 

Julia Marciniak, Poznań
Inga Krzyżanowska, Niepołomice
Leon Łoziński, Toruń
Katarzyna Rapp, Poznań
Błażej Tomczyk, Koszalin
Kornelia Wojewódka, Gdynia
Justyna Tomczak, Bydgoszcz
Edyta Gazdowicz, Kraków
Oliwia Walińska, Stargard
Karol Nowijasz-Bittmann, Katowice

 

 

 

Regulamin zabawy dostępny poniżej w zakładce "do pobrania".

Do pobrania: 
Regulamin konkursuPlik PDF, Dodano: 13.05.2020, 180.31 KBPobierz