Paszport do Przeszłości

Paszport do Przeszłości

To już 10. jubileuszowa edycja Paszportu Turystycznego. Pandemia nie tylko nie powstrzymała nas przed realizacją Paszportu” w 2020 roku, ale zmieniła trwale i mamy nadzieję – korzystnie jej postać. Uruchomiliśmy wówczas aplikację „Paszport do Natury”. W tym roku proponujemy „Paszport do Przeszłości” – konstelacyjny kalejdoskop skomponowany z tego co przywołuje nasze dziedzictwo i buduje naszą regionalną tożsamość. Brzmi poważnie, niemniej ma formę zabawy, tradycyjnego konkursu polegającego na zbieraniu punktów za meldowanie się w miejscach paszportowych i tegorocznej nowości – questów.

Przesyłamy krótką zapowiedź Paszportu oraz grafikę. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo zamieścić informacje na stronach www lub w innych mediach.

Aplikacja „Paszport do Przeszłości” to propozycja zwiedzania Konstelacji dobrych miejsc w 10. jubileuszowej edycji kampanii realizowanej przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Wszelkie powroty do przeszłości mogą dziś pobrzmiewać nutą tęsknoty za dawną rzeczywistością, my jednak chcemy zabrać mieszkańców i turystów w daleką podróż do naszej regionalnej historii, która jest tak blisko!
Fakty, mity, legendy, pradawne dzieje, nawet to, co zdarzyło się wczoraj – to nasza przeszłość. Zachowajmy z niej to, co warte przywoływania, odkrywania i przeżywania na nowo…

Po raz dziesiąty zapraszamy po wakacyjne wspomnienia z Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc! Tegoroczna nowość to questy – zabawy terenowe dla całej rodziny!

APLIKACJA DO POBRANIA:
Google Play - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.kujawskoPomorskie

App Store - https://apps.apple.com/pl/app/id1524066511

There is currently no content classified with this term.